Facebook Pixel

Apartament w Paryżu

Apartament w Paryżu

Dostępność: Produkt niedostępny

Normalna cena:
39,99 zł
Special Price 31,99 zł

Opis

Przechodząc przez próg zamkniętych od lat drzwi, postawisz pierwszy krok... w przeszłość.

W propozycji służbowego wyjazdu do Paryża April, specjalistka z zakresu wyceny mebli, dostrzega przede wszystkim szansę na oderwanie się od problemów małżeńskich. By uciec od rzeczywistości, nie tylko wyjeżdża do innego kraju, lecz także ukrywa się przed nią w dawno minionej epoce.

Zamknięte przez dziesięciolecia mieszkanie przy placu Pigalle to obietnica imponującej kolekcji antyków. Jego zawartość rzeczywiście przekracza najśmielsze oczekiwania, jednak April znajduje tam coś więcej niż cenne meble – historię, zapieczętowane dotąd życie niezwykłej kobiety, dawnej właścicielki tego równie niezwykłego apartamentu. Fragmenty jej burzliwej i tajemniczej biografii stopniowo układają się w całość, tak jak fragmenty głęboko skrywanej przeszłości samej April.

Apartament w Paryżu to opowieść o dwóch z pozoru zupełnie różnych kobietach, ich zmaganiach z przeciwnościami losu, pragnieniu miłości, rozrachunkach z przeszłością oraz próbach odnalezienia drogi do lepszej przyszłości.

Dodatkowe informacje

Data premiery 10-01-2018
Liczba stron 544
Tłumacz Urszula Gardner
Wydawca W.A.B.
Autor Gable Michelle
Format 13.5 x 20.2 cm
ISBN 978-83-280-3695-6
Typ okładki miękka ze skrzydełkami

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 1

Bardzo przyjemna lektura - poznajemy równolegle historię współczesnej historyczki sztuki o skomplikowanym życiu osobistym oraz żyjącej na przełomie XIX i XX wieku znanej paryskiej kurtyzany, która pozowała słynnym malarzom swoich czasów. W tle dzisiejszy Paryż i Paryż belle epoque - palce lizać!
Ocena
Recenzja wg Winnie / (Dodano 12.01.2018)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Apartament w Paryżu

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames