Facebook Pixel

Andrzej Seweryn. Ja prowadzę!

Andrzej Seweryn. Ja prowadzę!

Dostępność: Dostępny

Normalna cena:
59,99 zł
Special Price 47,99 zł
- +
LUB

Opis

Wywiad rzeka z Andrzejem Sewerynem.

Z jednym z najwybitniejszych polskich aktorów rozmawiają Arkadiusz Bartosiak i Łukasz Klinke. Wśród poruszanych tematów znajdują się zarówno zagadnienia dotyczące świata teatru i filmu, polityki, a także życia prywatnego. Aktor opowiada między innymi o wspomnieniach z dzieciństwa, młodości i początkach pracy artystycznej. Pasjonująca lektura dla wszystkich wielbicieli teatru i filmu.

Ja prowadzę! to szczery, wielowymiarowy i bardzo ciekawy portret Andrzeja Seweryna. To książka dla wszystkich, których interesuje aktorstwo i  jego tajemnice, współczesna historia Polski, niebanalne życie rodzinne oraz, dla fanów sportu, by dowiedzieli się, co w sztuce oznacza „podanie do Benzemy”. Czyta się znakomicie.
Grażyna Torbicka


Pamiętam Andrzeja Seweryna na Międzynarodowym Festiwalu Gombrowiczowskim w Radomiu, pamiętam jego iście szekspirowską interpretację roli Henryka, bohatera Ślubu w Comédie Française. Dzięki swemu niezwykłemu talentowi Seweryn jak nikt potraf ukazać dzieło Gombrowicza na scenie.
Rita Gombrowicz


To jest książka dla tych, którzy lubią podróżować w dobrym towarzystwie. Bo podążanie za tym wybitnym aktorem i wyjątkowym człowiekiem jest przyjemnością nie do opisania. Wiem to z doświadczenia, choć sam wolę prowadzić.
Dawid Ogrodnik

Dodatkowe informacje

Data premiery 30-10-2019
Liczba stron 640
Wydawca W.A.B.
Autor Łukasz Klinke, Arkadiusz Bartosiak
Format 150 x 225
ISBN 978-83-280-6988-6
Kategoria Wydawcy Biografie/_/Biografie
Typ okładki twarda

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Andrzej Seweryn. Ja prowadzę!

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames