Facebook Pixel

Alan Cole nie jest tchórzem. Tom 1

Alan Cole nie jest tchórzem. Tom 1
Ocena
Ocen: 1
Autor: Bell Eric

Dostępność: Produkt niedostępny

Normalna cena:
36,99 zł
Special Price 27,74 zł

Recenzje klientów - Ocen: 1

Produkty: 1

Nie tak łatwo jet ujawnić swoją odmienność. Coś, co nie jest akceptowane i z czego inni się naśmiewają, bądź szykanują. Ale w końcu kiedyś przyjdzie ten czas, w którym trzeba będzie się ujawnić. Pokazać, że nie jest się tchórzem.

Alan Cole nie ma łatwo. W domu to ojciec rządzi. Wszystko musi być pod niego i tak jak on tego chce. Dodatkowo musi zmagać się z dokuczaniem starszego o dwa lata Nathana, który ma swoje problemy. Bracia Cole uczęszczają do szkoły średniej Evergreen w Petal Fields. Obowiązuje w niej hierarchia i jak w każdej szkole tak i tutaj jest tak zwana elita, która wiedzie prym, którzy są mega popularni. A także ci, na których się uwzięli i z których zrobili swe ofiary. Pewnego dnia Nathan podstępem wciąga Alana w grę. Lista CvC stanie dla nich wyzwaniem i przełamaniem swoich lęków. Tylko czy aby na pewno Alan jest na tyle odważny, by ujawnić swoją orientację seksualną? Czy jest gotowy na to co się stanie? Już i tak nie ma łatwo... Czy jest tchórzem? Czy da radę powiedzieć prawdę? Alan ma plan - kreprokejt, który być może zrewolucjonizuje szkołę i młodzież. Być może. Tylko czy ma na tyle odwagi i silnej woli?

Ta książka to historia młodego chłopaka, który czuje się inny niż jego koledzy i koleżanki. Ma ogromny talent malarski i to jest jego świat. Jego konik, w którym zamyka się kiedy ma wszystkiego dość. Choć może liczyć na kilkoro przyjaciół to tak na prawdę jest sam. Z jednej strony brat i ojciec a z drugiej koledzy. Nie jest mu łatwo. A do tego jego orientacja seksualna. Jest gejem. Walka z nierównością, z wytykaniem placami, ubliżaniem i stanie się tarczą - to będzie, gdy się ujawni. Szkołą i nastolatkowie i ich problemy. Nauczyciele i pomysły dzieciaków. W szkolnej rzeczywistości dzieje się wszystko.

Poznaj świat młodego mężczyzny, który musi podjąć się wspinaczki na sam szczyt. Droga będzie niebezpieczna i usiana mnóstwem przeszkód. Pomysły uczniów i walka o siebie. W morzu osób pozostać sobą i odnaleźć się w tym wszystkim. To nie będzie łatwe. Ale czy dojdzie do skutku? Musicie przekonać się sami.
Ocena
Recenzja wg Złotowłosa i Książki / (Dodano 27.02.2020)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Alan Cole nie jest tchórzem. Tom 1

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames