A kuku! Zwierzęta

A kuku! Zwierzęta
Ocena
Ocen: 1

Dostępność: Produkt niedostępny

Sugerowana cena detaliczna:
14,99 zł
Cena aktualna na stronie: 10,49 zł Oszczędzasz 4,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 10,49 zł

Recenzje klientów - Ocen: 1

Produkty: 1

Czy wiecie czym są książeczki kontrastowe i dla kogo są dedykowane?
Książeczki kontrastowe to książki z obrazkami o wysokim kontraście kolorystycznym. Ich głównym celem jest wspomaganie rozwoju maluszków poprzez wzbudzenie ciekawości i zainteresowania oraz skupienie i ćwiczenie wzroku. Ten typ książeczek przeznaczony jest dla dzieci już od pierwszych miesięcy życia.
To teraz słów kilka o nowej serii książeczek kartonowych dla najmłodszych od Wydawnictwa Wilga. Jest to seria „A kuku”, a w niej cztery książeczki kontrastowe – Zwierzęta, Pojazdy, Przyroda i Mój świat. Każda książeczka to 10 obrazków tematycznych z tekstem czytanym przez opiekuna lub z wyrazami dźwiękonaśladowczymi (np. bzz, bzz – przy osie). Przez duży kontrast obrazki przykuwają uwagę dziecka i ćwiczą jego wzrok. Książeczki są kartonowe i można je przemywać wilgotną szmatką, więc można je spokojnie dawać dziecku do rączek. Oczywiście uważając przy tym, by dziecko nie zaczęło jej zjadać ;)
Jako nauczyciel przedszkola, ale też ciocia szóstki dzieci w różnym wieku wiem, jak ważne jest wspieranie rozwoju dziecka na wielu płaszczyznach. Książeczki kontrastowe wspomagają rozwój wzroku i dostarczają bodźców wizualnych. Polecam je więc z czystym sumieniem.
Ocena
Recenzja wg motyle_w_glowie / (Dodano 22.04.2021)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: A kuku! Zwierzęta

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Wilga Play - Buchmann - Uroboros - Lipstick Books - Foxgames