Kto mnie przytuli


Kto mnie przytuli

Autor: Agnieszka Stelmaszyk

Okładka: miękka


Książki z serii Kto mnie przytuli? to niezwykle popularne i bardzo lubiane przez dzieci opowieści o pieskach i kotkach, które mieszkały kiedyś w schronisku o nazwie Przytulisko. Marzyły o rodzinie, domu i tym, że ktoś je pokocha. Opisane historie nie tylko oczarują wszystkich małych przyjaciół zwierząt. Czytelnicy poznają, czym jest odpowiedzialność i jak ważna jest w życiu przyjaźń.

Imiona kolejnych zwierzątek opisywanych w książeczkach wybierane są na Facebooku, przez samych użytkowników. Zapraszamy na oficjalny fanpage serii Kto mnie przytuli?

W ramach serii ukazały się: Bruno, gdzie jesteś; Irys mały detektyw; Bez szuka domu; Drobinka ma wielkie serce; Grafit ma kłopoty; Hugo ucieka z cyrku; Lara może wszystko; Mela zawsze pomoże; Szafir, psiak na medal; Złotek przynosi szczęście.

Autorce - Agnieszce Stelmaszyk - najwięcej pomysłów na książki przychodzi do głowy pod czereśniowym drzewem na wsi. W dzieciństwie zwiedzała zakamarki pracowni biologicznej mamy i oglądała preparaty pod mikroskopem. Ale najbardziej kocha koty, psy i inne zwierzaki - godzinami biega za nimi z aparatem fotograficznym.

 Zobacz również

Kto mnie przytuli? Irys mały detektyw

Seria Kto mnie przytuli oczaruje wszystkich przyjaciół zwierząt. Psiaki i kotki, o których... Czytaj więcej

Złotek przynosi szczęście

Złotek przynosi szczęście Mały Złotek ucieka z rodzinnego podwórka, bo zewsząd –... Czytaj więcej

Mela zawsze pomoże

Mela zawsze pomoże Bohaterem kolejnego tomu jest suczka rasy bernardyn. Ma piękne kasztanowe... Czytaj więcej

Kontakt

Grupa Wydawnicza Foksal
Wydawnictwo Buchmann, W.A.B., Wilga
ul. Foksal 17 00-372 Warszawa
Tel./fax: 22 828 98 08; 894 60 54
Email: biuro@gwfoksal.pl