Kto mnie przytuli


Kto mnie przytuli

Autor: Agnieszka Stelmaszyk

Okładka: miękka


Książki z serii Kto mnie przytuli? to niezwykle popularne i bardzo lubiane przez dzieci opowieści o pieskach i kotkach, które mieszkały kiedyś w schronisku o nazwie Przytulisko. Marzyły o rodzinie, domu i tym, że ktoś je pokocha. Opisane historie nie tylko oczarują wszystkich małych przyjaciół zwierząt. Czytelnicy poznają, czym jest odpowiedzialność i jak ważna jest w życiu przyjaźń.

Imiona kolejnych zwierzątek opisywanych w książeczkach wybierane są na Facebooku, przez samych użytkowników. Zapraszamy na oficjalny fanpage serii Kto mnie przytuli?

W ramach serii ukazały się: Bruno, gdzie jesteś; Irys mały detektyw; Bez szuka domu; Drobinka ma wielkie serce; Grafit ma kłopoty; Hugo ucieka z cyrku; Lara może wszystko; Mela zawsze pomoże; Szafir, psiak na medal; Złotek przynosi szczęście.

Autorce - Agnieszce Stelmaszyk - najwięcej pomysłów na książki przychodzi do głowy pod czereśniowym drzewem na wsi. W dzieciństwie zwiedzała zakamarki pracowni biologicznej mamy i oglądała preparaty pod mikroskopem. Ale najbardziej kocha koty, psy i inne zwierzaki - godzinami biega za nimi z aparatem fotograficznym.

 Zobacz również

Kto mnie przytuli? Irys mały detektyw

Seria Kto mnie przytuli oczaruje wszystkich przyjaciół zwierząt. Psiaki i kotki, o których... Czytaj więcej

Kontakt

Grupa Wydawnicza
Foksal Sp. z o.o.
Al. 3 Maja 12 00-391 Warszawa
Tel. 22 826 08 82
Faks 22 380 18 01
Email: biuro@gwfoksal.pl