Białe jak śnieg


Białe jak śnieg

Autor: Salla Simukka

Tytuł oryginalny: Białe jak śnieg

Wydawca: YA!

ISBN: 978-83-280-1426-8

Liczba stron: 256

Wymiary: 135mm x 202mm

Okładka: twarda


Przejdź do sklepu

Pierwsza na polskim rynku fińska sensacja dla młodzieży!

Po raz kolejny Salla Simukka udowadnia, że skandynawska sensacja nie ma sobie równych.

Jeśli szukasz książki, która skaże Cię na bezsenność, właśnie ją znalazłeś.

Lumikki Andersson wybiera się latem do Pragi. Tam zaczepia ją młoda kobieta o imieniu Zelenka, która twierdzi, że jest jej siostrą. Lumikki zaczyna zgłębiać tajemnicę rodzinną, a rozwiązując tę zagadkę, przyjdzie jej zmierzyć się z osobliwą sektą, która okaże się dużo bardziej niebezpieczna, niż można było z początku sądzić. W grę wchodzą wielkie pieniądze i Zelenka jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie - podobnie jak Lumikki. W drugiej części trylogii nie zabraknie więc dylematów i pytań, które Lumikki stawia już w pierwszej części: na kim można polegać, a komu nie ufać? Kto prowadzi nieczystą grę?

Lumikki, niczym słynna Sara Lund z filmowego „Dochodzenia”,  tropi sektę w samym sercu zabytkowej Pragi. Bohaterka trylogii Salli Simukki w drugim tomie próbuje uratować młodą kobietę ze szponów niebezpiecznej sekty. W scenerii starego miasta, wśród krętych uliczek, rozgrywa się dramat, którego stawką jest życie.  Czy Lumicce uda się ocalić dziewczynę, która twierdzi, że jest jej siostrą? Czy pokona szajkę planującą zbiorowe samobójstwo członków sekty? W kolejnej części trylogii bohaterka ostrze się o śmierć.

Zeskanuj QR Code i poznaj fragment

Salla Simukka – pisarka fińska odniosła światowy sukces trylogią sensacyjną nawiązującą do Królewny Śnieżki. Prawa do jej powieści zostały sprzedane do 43 krajów.

Zapraszamy na bloga Autorki, Sally Simukka - The Snow White Trilogy. 
 
Polecamy również TOM I trylogii zainspirowanej Królewną Śnieżką braci Grimm - „Czerwone jak krew”.
Wartka akcja, doskonały język, skandynawski styl mrożącego krew w żyłach thrillera. Pierwsza na polskim rynku sensacja fińska dla młodzieży! 
 
 
TOM III trylogii ukaże się w 2015 roku. 
 
 
Nowa propozycja wydawnicza GW Foksal adresowana do młodych i wiecznie młodych czytelników. Starannie wybrane powieści przygodowe, psychologiczne, romanse, kryminały, fantastyka czy horror, z których każdy jest już bestsellerem na światowym rynku.
 
CZYTANIE TO PRZYSZŁOŚĆ. YA - TO WIEM! YA! TU CZYTAM.
 
Znajdź nas 
 
 

Kontakt

Grupa Wydawnicza
Foksal Sp. z o.o.
Al. 3 Maja 12 00-391 Warszawa
Tel. 22 826 08 82
Faks 22 380 18 01
Email: biuro@gwfoksal.pl