WYDARZENIA

Marta Masada w szczecińskim Empiku
Zapraszamy na spotkanie z Martą Masadą autorką książki "Święto trąbek" Czytaj więcej
18 maja 2016
Spotkanie z Martą Masadą w Krakowie
Zapraszamy na spotkanie z Martą Masadą autorką książki "Święto trąbek" Czytaj więcej
9 maja 2016
Stoisko na Warszawskich Targach Książki
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań autorskich na naszym stoisku. Czytaj więcej
19 maja 2016
Prapremiera książki "Święto trąbek"
Zapraszamy na spotkanie z Martą Masadą, autorką książki "Święto Trąbek", które odbędzie się podczas V Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku.... Czytaj więcej
23 kwietnia 2016
Premiera książki Grzegorza Piątka "Sanator"
Wydawnictwo W.A.B. i Muzeum Narodowe w Warszawie zapraszają na premierę książki Grzegorza Piątka "Sanator. Kariera Stefana Starzyńskiego". Czytaj więcej
30 marca 2016

VIDEO

NOWOŚCI

Święto trąbek Święto trąbek

„Aż trudno uwierzyć, że to debiut! Mistrzowskie połączenie błyskotliwości, erudycji i obsceny. Powieść z wielkim rozmachem, która chwyta za trzewia. (…)”  Katarzyna Bonda Czytaj więcej

Dziecko wojny Dziecko wojny

Nie musisz czegoś doświadczyć,  żeby zapamiętać. Czytaj więcej

Kumplobook Kumplobook

Książka interaktywna. Dla dwojga. Nie wymaga prądu. Nigdy się nie rozładuje! Czytaj więcej

#me #me

#totalfakszit Piłeś, nie jedź. Paliłeś, nie rzygaj. Nie ma to jak spektakularne entrée w nowej budzie. Tak zaczyna się nowa powieść Joanny... Czytaj więcej

Iluzja grzechu Iluzja grzechu

Kto zginie następny? Seria zabójstw, makabryczny proceder i trudne śledztwo Nasti Kamieńskiej… Czytaj więcej

Alfie Bloom i tajemnice zamku Hexbridge Alfie Bloom i tajemnice zamku Hexbridge

Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i… tajemniczym dziedzictwie. Idealna książka dla fanów Roalda Dahla i J.K. Rowling.... Czytaj więcej


BESTSELLERY

Brulion zabaw dla każdego Brulion zabaw dla każdego

Kultowe gry na papier i długopis. Zapomnij o smartfonie i tablecie. Daj odpocząć kciukom! Chwyć długopis i do dzieła! Czytaj więcej

Spirit Animals. Tom 5. Naprzeciw falom Spirit Animals. Tom 5. Naprzeciw falom

Zapraszamy do świata magii i legend, pełnego niezwykłych przygód. Czytaj więcej

Mamuszka Mamuszka

Jeden z najgorętszych tytułów kulinarnych 2015! Czytaj więcej

Szeptucha Szeptucha

Porywająca, świetnie napisana powieść, w której XXI-wieczną Polską nadal rządzą Piastowie, a wiara i obrzędy przodków są cały... Czytaj więcej

Wszystko dla Klary, czyli historia pewnego pomysłu Wszystko dla Klary, czyli historia pewnego pomysłu

Jak z sukcesem realizować plany. Czytaj więcej

Zero Zero

Z sieci nigdy nie znikniesz. Oni wiedzą, co robisz. Czytaj więcej


Kontakt

Grupa Wydawnicza Foksal
Wydawnictwo Buchmann, W.A.B., Wilga
ul. Foksal 17 00-372 Warszawa
Tel./fax: 22 828 98 08; 894 60 54
Email: biuro@gwfoksal.pl